Vankompagniet vokser og udvider igen forretningen, og skal bruge flere hænder

Med sin base i Roskilde tæt på København består VanKompagniet af yderst kompetente medarbejdere med samlet mere end 65 års erfaring indenfor opbygning og indretning af varebiler.

Med sin base i Roskilde tæt på København består VanKompagniet af yderst kompetente medarbejdere med samlet mere end 65 års erfaring indenfor opbygning og indretning af varebiler.

Efter længere tid med stor efterspørgsel på vores produkter og ydelser i Jylland, har vi nu besluttet at åbne endnu en afdeling i det jyske.

Denne gang åbner vi i det centrale Kolding med hele 1.100 kvm og plads til op til 100 varebiler på matriklen, hvilket også åbner op for opbygninger af endnu flere større serier og flåder.

Vi glæder os til at komme hurtigt i gang og har du lyst til at komme med på holdet, søger vi allerede nu flere gode kollegaer – både på kontoret og på værkstedet.

LÆS også: EPOS og Aston Martin Aramco Cognizant Formula One® Team styrker globalt audiopartnerskab
Vankompagniet vokser og udvider igen forretningen, og skal bruge flere hænder's Firmaprofil

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Cookie-indstillinger