Få fornyet energi på ONS 2024

Key Account Manager Lars Juul Jensen repræsenterer ofte Betech på messer. Du kan også møde ham på ONS 2024.

Beskæftiger din virksomhed sig også med energiløsninger, eller overvejer I at gå i den retning?

Så er energimessen ONS måske noget for jer. Messen foregår i Stavanger, Norge i slutningen af august, og har du endnu ikke besøgt den, kan vi fra Betechs side anbefale at være med.

Bliv opdateret på energiindustrien

Hvis din virksomhed også har et ønske om at holde sig opdateret på energiindustrien og de udfordringer, den står overfor lige nu, er der masser af gode og inspirerende konferencer og indlæg på messen. Vores repræsentanter ser især frem til at høre om:

  • Maritime & offshore
  • Supply chains & materials
  • Technology, IT & innovation

Men der er mange andre energirelaterede emner, der også kunne være relevante for din virksomhed. Du kan læse det fulde program her.

Temaet for energimessen er Imagine, og det handler om at tænke ud af boksen for at finde løsninger på de udfordringer med klima, sikkerhed og teknologi, som energiindustrien står overfor i dag.

Har din virksomhed planer om at deltage, og har I kendskab til konferencer eller oplæg, som vi ikke må gå glip af, vil vi meget gerne høre fra dig. Kontakt os her eller tag fat i en af vores repræsentanter på messen.


Mød (nye) forretnings-og samarbejdspartnere

Energimessen er desuden et godt sted at møde potentielle forretnings- og samarbejdspartnere, fordi du møder industrifolk, myndigheder og forskere – beslutningstagere og influencere – fra omtrent 100 lande.

Vi er naturligvis også til stede og tager meget gerne en snak om samarbejdsmulighederne med din virksomhed. Du finder Betech i hal 3, hvor vi udstiller på:

Danish Energy Exports pavillon, stand nummer 3350A.

LÆS også: Gør kunstgræsset lidt grønnere – Betech
Betech A/S's Firmaprofil

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Cookie-indstillinger